Як стати справжнім батьком? Чи потрібно цьому вчитися?

Без сумніву, підготовка до відповідального батьківства, чоловікові потрібна куди більше, ніж жінці, в яку материнство закладено самою природою. Звичайно ж, в ході вагітності дружини чоловік поступово звикає до думки, що скоро він стане батьком. Протягом 9 місяців майбутній тато вчиться багато чому. Він вчиться виявляти до дружини більше терпіння, розуміння і чуйності, адже вона в цей період стає більш вразливою, примхливої ​​і тривожної …
Але ж і найсильніші чоловіки відчувають не меншу, а то й більшу, ніж жінки, тривогу, а часом навіть страх перед прийдешніми змінами, перед зустріччю з маленьким і тендітним новим членом сім’ї. І це занепокоєння – нормально! Просто чоловікам треба допомогти! Допомогти стати більш впевненими союзниками і помічниками своїм дружинам в період вагітності і отримати відповіді на багато важких для чоловіків питання. А питань багато.
Відповіді на всі питання майбутні тата зможуть отримати на спеціальному семінарі для тат – «Курс молодого татуся»!

Там, в чоловічій компанії, в доброзичливій обстановці чоловіки зможуть обговорити з фахівцями і один з одним будь-які питання, що хвилюють.

Зміст семінару:

 1. Останні тижні вагітності (чому важлива, навіщо потрібна ваша допомога дружині).

 2.  Початок пологів: як зрозуміти що пологи почалися, та як не розгубитися і що робити. Партнерські пологи: (?? Що це таке і як Навіщо і чому я там потрібен І що я буду там робити) йду, не йду, не знаю … Роль чоловіка в пологах.

 3. Малюк і мама в пологовому будинку: важливість першого контакту з малюком і ваші дії, перші хвилини життя, пуповина, зовнішній вигляд, медичні маніпуляції і багато іншого..

4. Мама і малюк вдома: взаємодія з дружиною, її відновлення після пологів, взаємодія з малюком – аптечка і перша допомога, ПРАКТИКА (як правильно взяти, ранковий туалет, масаж, зміна підгузка, переодягання, сповивання, купання, прогулянка), важливість і значимість батька в розвитку і психологічне благополуччя дитини