Вебінар – це семінар, лекція, що проводиться он-лайн, через мережу інтернет. Ведучий знаходиться за своїм комп’ютером, а учасники в будь-якій точці світу знаходяться за своїми комп’ютерами вдома або в іншому зручному для них місці. Ніяка спеціальна програма для участі у вебінарі Вам  не потрібна. Вебінари проводяться не через Скайп. Для їх проведення придумані спеціальні сайти.

 

 Для участі у вебінарі Вам потрібно:

1) Зареєструватися на нього і цього достатньо, якщо вебінар безкоштовний. А якщо вебінар платний – то його потрібно оплатити.

2) За день до початку вебінару на Вашу ел. пошту прийде посилання на сайт, де буде проходити вебінар.

3) За 10-15 хвилин до початку вебінару Вам потрібно відкрити поштову скриньку і за цим посиланням перейти на спеціальний сайт для проведення он-лайн семінарів, по-іншому він називається “вебінарна кімната”, де Ви побачите імена інших учасників, які так само перейшли по посиланню і чекають початку, як і Ви.

4) У призначений час почнеться вебінар – Ви почуєте голос ведучого, побачите його зображення (якщо є відео трансляція) або побачите презентацію (слайди і картинка).

5) Під час вебінару Ви можете друкувати в чаті свої коментарі і питання в режимі реального часу. Вебінари завжди проходить інтерактивно, ведучий задає запитання учасникам, читає їхні запитання і коментарі, спілкується.

Ось і все, як бачите – все дуже зручно і просто. Нікуди не треба їхати.
Зазвичай, спробувавши один раз, багато учасників гідно оцінює нові можливості он-лайн семінари і бере участь в них знову і знову.

До зустрічі в онлайн форматі з цікавою інформацією та філіжанкою запашної кави!