Марина Чепурна керівник та засновник Happy Moms Club

Мене звати Марина Чепурна і я маю 2х чудових синочків: Єгор (2012 р.н.) та Тимофій (2015 р.н.) . По спеціальності я магістр з обліку та аудиту, довгий час до народження діток працювала головним бухгалтером у дуже відомій компанії.

Наразі я більшу частину свого часу проводжу разом із дітьми тому можу назвати себе щасливою мамою та дружиною.

 

Спеціальна освіта:

2015 рік отримала сертифікацію консультанта по грудному вигодовуванню всеукраїнського центру «Молочні ріки»

2016 рік отримала сертифікацію як спеціаліста по прикорму та харчуванню діток раннього віку від центру «Про ГВ» за підтримки Союзу професіональної підтримки материнства.

Автор лекцій та тренінгів по грудному вигодовуванню та прикорму.

Автор онлайн-курсів « Прикорм» та «Гармонічне материнство»

Організація занять для вагітних та молодих мам з 2013 року.

Марина «Давайте знайомитися – я директор та засновник Happy Moms Club , мене звуть Чепурна Марина. Майже 5 років я працюю з батьками.  Насправді, робота з дітьми та молодими мамами – це моя улюблена робота Адже той позитив, який я отримую від спілкування з людьми, ні з чим іншим порівняти неможливо! За роки своєї роботи у сфері батьківства,  мені довелося зустріти багато батьків, які так щиро та натхненно прагнули вчитися, переймати прогресивні технології, дізнаватися новітні концепції та обмінюватися цінним досвідом. Вчитися, для того, щоб стати кращими мамами та татусями  для своїх бажаних дітей. Знаєте, мені дуже приємно через деякий час знову зустрічати в наших стінах  молодих батьків вже з малюками і отримувати від них слова подяки за роботу нашого талановитого колективу.

За ці роки я почула стільки самих різних та неймовірних жіночих історій про пологи, материнство (не завжди простих, але завжди натхненних), що вистачило б на цілу книгу. Книгу про щастя ! і ми з командою Happy Moms Club  раді, що в цій книзі є і наша сторінка. І це дуже цінно! Тому я впевнена, що перебуваю на своєму місці, також як і вся наша команда професіоналів. І ми завжди готові до зустрічі з новими клієнтами, які неодмінно стають нашими друзями!

Так що дорогі батьки, майбутні і ті, хто ними вже став! Знайомтеся з нами, робіть свій вибір! А за нами справа не стане! До зустрічі! »

Наталья Малуха – мама двох синочків : Данімір (2011 р.н), Родислав (2015 р.н).

По спеціальності: вчитель культорології та музики.

Спеціальна освіта: 2016 р- сертифікація як консультант по слінгоносінню від «Всеукраїнскої ассоціації слінгоносіння».

 

 

Сергій Бакшєєв – к.м.н., лікар вищої категорії, акушер-гінеколог, репродуктолог, завідувач жіночої консультації 3го роддому м.Києва, автор книг, багатьох наукових робіт, а також батько трьох дітей.

 

 

 

 

Янкова Олена – практикуючий психолог та сексолог. Тренер соціально-психологічного тренінгу (СПТ). Має 10-річний досвід роботи в області практичної психології. Член Асоціації сексологів та сексотерапевтів України (АССУ), член Київської асоціації практикуючих психологів та психотерапевтів (КАППП).

Жінка, дружина, мама двох дівчаток…)

Оленка найчастіше працює з питаннями: взаємовідносин між чоловіком і жінкою, сімейні кризи, питання сексуальності, самооцінки, складності між батьками і дітьми, сепарація/психологічне дорослішання, питання самореалізації, жіночності, болю втрат …

«Людина хоче не те, про що говорить, а те, що робить»! – девіз Олени.

 

Анна Абрамова – спеціаліст з фізичнії реабілітації, член Ліги фітнес-дієтологів та нутріціологів, персональний тренер, молода мама чудової дівчинки Насті.

“До питання схуднення після пологів, потрібно підходити дуже обережно, так як наразі ти відповідальна не лише за своє здоров”я, а і за здоров”я своєї крихітки. Жорсткі дієти та суперінтенсивні тренування не для молодої мами! Бути підтянутою, здоровою, активною та життєрадісною допоможуть тренування з малюком!”